Publications Office of the EU
Nákup vybavenia na zlepšenie prírodovedného a matematického kurzu Gymnázia Sisak - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Nákup vybavenia na zlepšenie prírodovedného a matematického kurzu Gymnázia Sisak

  • Uverejnené
    14/04/2026
  • Lehota
    21/04/2026
  • Otváranie ponúk
    21/04/2026
  • Udelenie zákazky
    26/05/2026
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
SISAČKO - MOSLAVAČKA ŽUPANIJA
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: HR028 Sisačko-moslavačka županija
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
30230000 Zariadenia súvisiace s počítačmi
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
318,405.52 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
220,686.50 EUR
Referenčné číslo ponuky
7/26 JN
Opis

Nákup vybavenia na zlepšenie prírodovedného a matematického kurzu Gymnázia Sisak

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://eojn.hr/tender-eo/76376
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://eojn.hr/tender-eo/76376
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
21/04/2026 10:00
Metóda zadávania zákazky
Cijena ponude
Odhadovaná hodnota
318,405.52 EUR
Konečná hodnota zákazky
220,686.50 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: MODEL-EDUCA d.o.o.
Poštová adresa:
Mesto: Grad Zagreb
PSČ: 10000
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.