Publications Office of the EU
Francúzsko-Poitiers: Stavebné práce - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Francúzsko-Poitiers: Stavebné práce

  • Uverejnené
    30/01/2018
  • Lehota
    06/03/2018
  • Otváranie ponúk
    07/03/2018
  • Udelenie zákazky
    16/05/2018
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Grand poitiers communaute urbaine
Miesto plnenia
NUTS code: FRI34 Vienne
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRI34 Vienne
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45000000 Stavebné práce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
25,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
300,000,000.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
14
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Entretien et amélioration du patrimoine bâti.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.marches-securises.fr
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s several hospodárskymi subjektmi
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
07/03/2018 09:00
Kupujúci
Ville de Poitiers
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.