Publications Office of the EU
SŠT Most - Modernizácia vybavenia odborných dielní - nástroje pre CNC stroje - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

SŠT Most - Modernizácia vybavenia odborných dielní - nástroje pre CNC stroje

  • Uverejnené
    03/04/2025
  • Lehota
    06/05/2025
  • Udelenie zákazky
    14/08/2025
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Střední škola technická, Most, příspěvková organizace
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
42600000 Obrábacie stroje
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,453,947.00 CZK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,105,292.00 CZK
Referenčné číslo ponuky
VŘ 4
Opis

Predmetom verejnej zákazky je dodávka nástrojov pre CNC stroje.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://tenderarena.cz/dodavatel/seznam-profiluzadavatelu/ detail/Z0000853
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://tenderarena.cz/dodavatel/seznam-profiluzadavatelu/ detail/Z0000853
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Kód CPV
Metóda zadávania zákazky
Cena
Odhadovaná hodnota
2,453,947.00 CZK
Konečná hodnota zákazky
2,105,292.00 CZK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: ISCAR ČR s.r.o.
Poštová adresa:
Mesto: Plzeň - Jižní Předměstí
PSČ: 30100
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.