Publications Office of the EU
Francúzsko-Toulon: Upratovacie služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Toulon: Upratovacie služby

  • Uverejnené
    19/06/2020
  • Lehota
    31/07/2020
  • Otváranie ponúk
    03/08/2020
  • Udelenie zákazky
    03/11/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Mindef/EMA/DC SCA/PFAF SE
Miesto plnenia
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRL05 Var
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90910000 Upratovacie služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
3,571,320.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
3,724,800.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
DAF_2020_000844
Opis

Nettoyage des locaux, de la vitrerie, prestations de plonge (laverie) nettoyage des locaux de plonge et de restauration de divers organismes militaires relevant du groupement de soutien de la base de défense de Marseille/Aubagne (soutien courant) et des bâtiments hébergement et hôtellerie gérés par les Établissements publics administratifs (EPA sur fonds propres) le cercle mess de la base de défense de Marseille/Aubagne et le cercle mixte de la légion étrangère situé à Aubagne — trois postes. Les informations relatives aux prestations forfaitaires à effectuer ainsi qu'au nombre de repas servis dans tous les centres de restauration sont mentionnées dans les CT et les volets A à C du CCTP.

Metóda predkladania
Elektronicky:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
03/08/2020 09:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
3,571,320.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
3,724,800.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Atalian Proprété PACA
Poštová adresa: 151 avenue des Aygalades
Mesto: Marseille
PSČ: 13015
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.