Publications Office of the EU
Stülerbau - Sanierung Stülerbau West - Förderanlagen - Vergabe 2403/2024 - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Stülerbau - Sanierung Stülerbau West - Förderanlagen - Vergabe 2403/2024

  • Uverejnené
    18/12/2024
  • Lehota
    17/01/2025
  • Zrušené
    24/01/2025
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Zrušené
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Bundesamt für Bauwesen und Raumordnung, in Vertretung der Stiftung Preußischer Kulturbesitz
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE300 Berlin
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45000000 Stavebné práce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Konanie je ukončené
Referenčné číslo ponuky
2403/2024
Opis

Stülerbau West, Schloßstraße 1, 14059 Berlin Sanierung Stülerbau West Förderanlagen DIN 18385

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=737510
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=737510
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
17/01/2025 11:31
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: price
Opis: Die Ausschreibung der Bauleistung ist aufzuheben, weil kein Angebot eingegangen ist, dass den Ausschreibungsbedingungen entspricht.
Váha (percentá, presne): 0
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Konanie je ukončené
Udelenie zákazky
Konanie je ukončené
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.