Publications Office of the EU
Holandsko-Amsterdam: Poistenie zodpovednosti - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Holandsko-Amsterdam: Poistenie zodpovednosti

  • Uverejnené
    24/04/2023
  • Lehota
    26/05/2023
  • Udelenie zákazky
    14/08/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Universiteit van Amsterdam
Miesto plnenia
NUTS code: NL Nederland
Sídlo kupujúceho
NUTS code: NL Nederland
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
66516000 Poistenie zodpovednosti
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
200,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

De huidige bedrijfsaansprakelijkheidsverzekering (AVB) loopt af op 1 oktober 2023. In principe beslaat de duur van de nieuw af te sluiten Overeenkomst een periode van 24 maanden, met daarna een optie tot jaarlijkse stilzwijgende verlenging telkens van 12 maanden van maximaal twee maal één jaar.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://s2c.mercell.com/today/36195
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Kupujúci
Hogeschool van Amsterdam
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
200,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
1.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Allianz Benelux
Poštová adresa: Coolsingel 120
Mesto: Rotterdam
PSČ: 3011AG
Krajina: NLD
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.