Publications Office of the EU
Dodávka a renovácia keramických izolátorov a skla s obmedzenou dielektrickou tuhosťou pomocou kompozitných izolátorov s väčším únikovým vedením a izoláciou na zlepšenie spoľahlivosti v oblastiach s vysokou slanosťou a znečistením Córdoba-Málaga lav. - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Dodávka a renovácia keramických izolátorov a skla s obmedzenou dielektrickou tuhosťou pomocou kompozitných izolátorov s väčším únikovým vedením a izoláciou na zlepšenie spoľahlivosti v oblastiach s vysokou slanosťou a znečistením Córdoba-Málaga lav.

  • Uverejnené
    29/02/2024
  • Lehota
    08/04/2024
  • Otváranie ponúk
    24/04/2024
  • Udelenie zákazky
    04/09/2024
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Adif-Alta Velocidad
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES300 Madrid
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
31650000 Izolačné príslušenstvo
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,777,313.80 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,082,985.40 EUR
Referenčné číslo ponuky
3.23/20810.0091
Opis

Dodávka a renovácia keramických izolátorov a skla s obmedzenou dielektrickou tuhosťou pomocou kompozitných izolátorov s väčším únikovým vedením a izoláciou na zlepšenie spoľahlivosti v oblastiach s vysokou slanosťou a znečistením Córdoba-Málaga lav.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://elicitadores.adif.es
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://elicitadores.adif.es
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
24/04/2024 10:00
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: cost
Opis: En función del precio más bajo
Váha (percentá, presne):
Odhadovaná hodnota
2,777,313.80 EUR
Konečná hodnota zákazky
2,082,985.40 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: SYNEOX RAIL, S.L.U.
Poštová adresa:
Mesto: Madrid
PSČ: 28016
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.