Publications Office of the EU
Nemecko-Lauf an der Pegnitz: Tepelnoizolačné práce - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Lauf an der Pegnitz: Tepelnoizolačné práce

  • Uverejnené
    18/04/2019
  • Lehota
    17/05/2019
  • Otváranie ponúk
    17/05/2019
  • Udelenie zákazky
    02/07/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Landratsamt Nürnberger Land
Miesto plnenia
NUTS code: DE259 Nürnberger Land
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE259 Nürnberger Land
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45321000 Tepelnoizolačné práce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
81,109.75 EUR
Referenčné číslo ponuky
19-187882-001
Opis

Die Außenwände im Innenhofbereich erhalten ein Wärmedämmverbundsystem.
— 540 m2 MW - Fassadendämmplatten,
— 540 m2 Mineral – Fassadenputz.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/866C73E3-7968-4C51-A4AC-C5F1363043F1
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
17/05/2019 10:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
81,109.75 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Starlux GmbH
Poštová adresa: Wittekindstr. 17
Mesto: Nürnberg
PSČ: 90431
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.