Publications Office of the EU
Strešné práce - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Strešné práce

  • Udelenie zákazky
    29/02/2024
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Kreisausschuss des Landkreises Darmstadt-Dieburg für den Eigenbetrieb Da-Di-Werk Gebäude
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45260000 Zastrešovacie práce a iné špeciálne remeselné stavebné práce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
69,193.75 EUR
Referenčné číslo ponuky
23-2-009/23007233/A23/DA
Opis

Hlavné množstvá v LV „Strešné práce na existujúcich budovách 004 a 005 (Švédsko a Buxbaumbau)“: - Demolácia strešnej krytiny so Spojeným kráľovstvom (nezaťažená): 307 m2 – Opätovná montáž cementovej krytiny z vlnitých vlákien so Spojeným kráľovstvom: cca 307 m2 - inštalatérske práce, montážny plech žľabu, zavesený strešný žľab: 50 – Zrážková rúra DN70: 31 m - nový montážny strešný svetelný pás l/b cca 3, 75/1,10m, v= 55 cm: 1 kus

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Nie je k dispozícii
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Preis
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
69,193.75 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Erich Vogler GmbH & Co. Industriebedachungen und Flachdachbau KG
Poštová adresa:
Mesto: Frankfurt am Main
PSČ: 60488
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.