Publications Office of the EU
Nemecko-Greifswald: Inžinierske projektovanie - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Greifswald: Inžinierske projektovanie

  • Uverejnené
    05/07/2022
  • Lehota
    01/08/2022
  • Udelenie zákazky
    12/12/2022
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Landkreis Vorpommern-Greifswald, SG Zentrale Vergabestelle
Miesto plnenia
NUTS code: DE80N Vorpommern-Greifswald
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE80N Vorpommern-Greifswald
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71320000 Inžinierske projektovanie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
600,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Der Landkreis Vorpommern-Greifswald schreibt im Verhandlungsverfahren mit Teilnahmewettbewerb die Planungsleistungen für das Los 2 Leitstellenplanung, im Rahmen des Neubaus des Gefahrenabwehrzentrums in Greifswald (GAZ) europaweit aus. In Zusammenhang sollen die Räume für die ILS sowie den Führungsstab (FüSt.) neu errichtet werden. In das GAZ ziehen neben ILS und FüSt. die Brandschutzdienststelle des Landkreises mit den Bereichen Vorbeugender und Abwehrender Brandschutz sowie Katastrophenschutz und der Eigenbetrieb Rettungsdienst (Verwaltung, Telenotarztzentrale und ärztliche Leitung des Rettungsdienstes im Landkreis).
Der Auftrag bezieht sich ausdrücklich ausschließlich auf Planungsleistungen für die ILS und den Führungsstab.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.subreport.de/E38393864
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
600,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
1.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: AWADES GmbH & Co. KG
Poštová adresa: Höftersbusch 1
Mesto: Lengerich
PSČ: 49838
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.