Publications Office of the EU
Španielsko-Madrid: Systém na skladovanie v kontajneroch - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Španielsko-Madrid: Systém na skladovanie v kontajneroch

  • Uverejnené
    28/01/2017
  • Lehota
    24/03/2017
  • Otváranie ponúk
    18/04/2017
  • Udelenie zákazky
    08/08/2017
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Empresa Nacional de Residuos Radiactivos (Enresa)
Miesto plnenia
NUTS code: ES España
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES España
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
44614300 Systém na skladovanie v kontajneroch
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
34,340,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
15,897,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
044-CO-IA-2016-0002
Opis

Diseño, licenciamiento, fabricación y suministro de contenedores de doble propósito, para la gestión del combustible gastado de la central nuclear de Cofrentes.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Empresa Nacional de Residuos Radiactivos S.A. (Enresa)
Poštová adresa: Emilio Vargas, 7
Mesto: Madrid
Kód NUTS: ES
PSČ: 28043
Krajina: ESP
Hlavná adresa: http://www.enresa.es
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
18/04/2017 10:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
34,340,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
15,897,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Holtec International
Poštová adresa: One Holtec Drive
Mesto: Marlton
PSČ: NJ 08053
Krajina: USA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.