Publications Office of the EU
Španielsko-Burgos: Homogenizované potravinové prípravky - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Španielsko-Burgos: Homogenizované potravinové prípravky

  • Oznámenie výsledkov
    04/04/2015
  • Uverejnené
    05/03/2016
  • Lehota
    08/04/2016
  • Otváranie ponúk
    22/04/2016
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Complejo Asistencial Universitario de Burgos
Miesto plnenia
NUTS code: Nie je k dispozícii
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
15881000 Homogenizované potravinové prípravky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
573,553.88 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
37
Referenčné číslo ponuky
PAB/001/2016/2003
Opis

Suministro de productos de alimentación enteral y oral.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for one or more lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
22/04/2016 12:00
Miesto plnenia
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.