Publications Office of the EU
Bulharsko-Sofia: Elektrická energia - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Sofia: Elektrická energia

  • Uverejnené
    30/09/2022
  • Lehota
    31/10/2022
  • Otváranie ponúk
    01/11/2022
  • Udelenie zákazky
    05/01/2023
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Държавна агенция за бежанците при Министерския съвет
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
09310000 Elektrická energia
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,240,390.00 BGN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,690,390.00 BGN
Referenčné číslo ponuky
ФУМИ-67/12.08.2022г.
Opis

Обществената поръчка има за цел да бъде избран доставчик на електрическа енергия и координатор на балансираща група, като се сключи договор за комбинирани услуги по смисъла на чл. 20 от Правилата за търговия с електрическа енергия (ПТЕЕ).

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://app.eop.bg/today/234082
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
01/11/2022 14:00
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,240,390.00 BGN
Konečná hodnota zákazky
1,690,390.00 BGN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Електрохолд Трейд ЕАД
Poštová adresa: пл. Позитано №.2 ет.7, офис 7
Mesto: гр. София
PSČ: 1000
Krajina: BGR
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.