Publications Office of the EU
Francúzsko-Štrasburg: Hodnotiace konzultačné služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Štrasburg: Hodnotiace konzultačné služby

  • Uverejnené
    04/06/2021
  • Lehota
    05/07/2021
  • Zrušené
    23/11/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Canceled
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
region grand est
Miesto plnenia
NUTS code: FRF Grand Est
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRF Grand Est
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
79419000 Hodnotiace konzultačné služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
160,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
130,765.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
5
Referenčné číslo ponuky
21S0402
Opis

evaluation intermédiaire no 3 : évaluation d'impact du programme Interreg Rhin supérieur (2014 - 2020) pour la Région Grand Est

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://marchespublics.grandest.fr
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
05/07/2021 14:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.