Publications Office of the EU
ACORD-CADRU de furnizare produse – Medicamente _ECULIZUMAB 300 mg – PNS _hemoglobinurie paroxistica nocturna (HPN) - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

ACORD-CADRU de furnizare produse – Medicamente _ECULIZUMAB 300 mg – PNS _hemoglobinurie paroxistica nocturna (HPN)

  • Udelenie zákazky
    22/12/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: RO213 Iaşi
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33600000 Farmaceutické výrobky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,451,911.20
Referenčné číslo ponuky
28059_13_07_2023
Opis

MEDICAMENT_ conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire siconstituie ansamblul cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica ECULIZUMAB 300 mg necesar asigurarii tratamentului medicamentos pt pacienti cu diagnosticul de Hemoglobinurie paroxistica nocturna (HPN), medicament fara de care pacientii prezinta anemie hemolitica severa, cu recaderi frecventa si risc vital Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor =20 zile Autoritatea contractanta va raspunde la toate solicitarile de clarificari în a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Nie je k dispozícii
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Kód CPV
Metóda zadávania zákazky
Termen de livrare
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
2,451,911.20
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: MEDIPLUS EXIM
Poštová adresa:
Mesto: Mogosoaia
PSČ: 077135
Krajina:
Oficiálny názov: FARMEXIM S.A.
Poštová adresa:
Mesto: Bucuresti
PSČ: 011934
Krajina:
Oficiálny názov: ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA
Poštová adresa:
Mesto: Bucuresti
PSČ: 060859
Krajina:
Oficiálny názov: MEDIPLUS EXIM
Poštová adresa:
Mesto: Mogosoaia
PSČ: 077135
Krajina:
Oficiálny názov: ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA
Poštová adresa:
Mesto: Bucuresti
PSČ: 060859
Krajina:
Oficiálny názov: FARMEXIM S.A.
Poštová adresa:
Mesto: Bucuresti
PSČ: 011934
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.