Publications Office of the EU
Česko-Praha: Poskytovanie jazykových kurzov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Praha: Poskytovanie jazykových kurzov

  • Oznámenie výsledkov
    27/08/2016
  • Uverejnené
    18/02/2017
  • Lehota
    23/03/2017
  • Otváranie ponúk
    23/03/2017
  • Udelenie zákazky
    20/08/2021
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Česká republika - Ministerstvo práce a sociálních věcí
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
80580000 Poskytovanie jazykových kurzov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
6,197,230.00 CZK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
9,142,712.00 CZK
Referenčné číslo ponuky
VZ 6/2017
Opis

Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění vzdělávacích aktivit zaměstnanců zadavatele (dále jen zaměstnanců či účastníků) kvalifikovanými lektory zhotovitele, a to v individuálních a skupinových kurzech v souladu s požadavky zadavatele. Zajištěno bude studium jazyka anglického, německého a francouzského ve všeobecných i odborných oblastech a v celém spektru jazykových úrovní zaměstnanců dle Evropského referenčního rámce.
CPV kódy:
80580000-3 Poskytování jazykových kurzů
80500000-9 Školení
80000000-4 Vzdělávání a školení

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Česká republika – Ministerstvo práce a sociálních věcí
Vnútroštátne registračné číslo: 00551023
Poštová adresa: Na Poříčním právu 376/1
Mesto: Praha 2
Kód NUTS: CZ010
PSČ: 128 01
Krajina: CZE
Kontaktná osoba: Ing. Jana Jandová
Hlavná adresa: http://www.mpsv.cz/cs/
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
23/03/2017 10:00
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
6,197,230.00 CZK
Konečná hodnota zákazky
9,142,712.00 CZK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: GLOSSA, s. r. o.
Poštová adresa: Jindřišská 898/11
Mesto: Praha 1
PSČ: 110 00
Krajina: CZE
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.