Publications Office of the EU
Poskytovanie zdravotníckych služieb mestskému ústrediu Štátnej hasičskej služby vo Varšave - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Poskytovanie zdravotníckych služieb mestskému ústrediu Štátnej hasičskej služby vo Varšave

  • Uverejnené
    06/03/2026
  • Lehota
    08/04/2026
  • Udelenie zákazky
    27/05/2026
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej Miasta Stolecznego Warszawy
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
85120000 Praktické lekárstvo a súvisiace služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,676,564.00 PLN
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Poskytovanie služieb zahŕňa preventívne prehliadky, lekárske konzultácie a očkovanie civilných zamestnancov a hasičov pôsobiacich v ústredí mestskej hasičskej služby vo Varšave na základe postúpenia vydaného verejným obstarávateľom.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://platformazakupowa.pl/pn/straz
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://platformazakupowa.pl/pn/straz
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: price
Opis: Cena (C) – waga kryterium 100%
Váha (percentá, presne):
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
1,676,564.00 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Petra Medica Sp. z o.o.
Poštová adresa:
Mesto: Warszawa
PSČ: 04-329
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.