Publications Office of the EU
Fínsko-Tampere: Zdravotnícka a sociálna pomoc - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Fínsko-Tampere: Zdravotnícka a sociálna pomoc

  • Uverejnené
    19/11/2019
  • Lehota
    18/12/2019
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Tampereen kaupunki
Miesto plnenia
NUTS code: FI197 Pirkanmaa
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FI197 Pirkanmaa
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
85000000 Zdravotnícka a sociálna pomoc
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
36,400,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
TRE:3927/02.07.01/2019
Opis

Tuomi Logistiikka Oy pyytää Tampereen kaupungin Lasten, nuorten ja perheiden palvelulinjan toimeksiannosta tarjouksia lastensuojelun ostopalveluna hankittavasta toimeksiantosuhteisesta perhehoidosta. Hankinnassa on kyse yhteishankinnasta, jossa Tampereen kaupunki toteuttaa hankinnan kaikkien hankintaan osallistuvien kuntien nimissä ja niiden puolesta (laki julkisista hankinnoista ja käyttöoikeussopimuksista 1397/2016, § 21). Tässä yhteishankinnassa tilaajina olevat kunnat ovat valtuuttaneet Tampereen kaupungin hallinnoimaan hankintamenettelyä, tekemään asiassa mukana olevien kuntien puolesta hankintapäätöksen ja allekirjoittamaan hankintasopimukset hyväksyttyjen palveluntuottajien kanssa.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://tarjouspalvelu.fi/tuomilogistiikka?id=241602&tpk=67db7a8c-0965-40d7-8287-4a9e21a2dfd7
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Kupujúci
Juupajoen kunta
Tampereen kaupunki
Vesilahden kunta
Kihniön kunta
Oriveden kaupunki
Nokian kaupunki
Mänttä- Vilppulan kaupunki
Urjalan kunta
Parkanon kaupunki
Akaan kaupunki
Kangasalan kaupunki
Ylöjärven kaupunki
Lempäälän kunta
Valkeakosken kaupunki
Pirkkalan kunta
Ruoveden kunta
Pälkäneen kunta
Virtain kaupunki
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Kyseessä on kolmen (3) tai useamman palveluntuottajan puitejärjestely. Palveluntuottajia valitaan niin monta, että tilaaja voi varmistua palvelun riittävästä kapasiteetista.
Odhadovaná hodnota
36,400,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.