Publications Office of the EU
Španielsko-Tarragona: Školské stravovanie - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Tarragona: Školské stravovanie

  • Oznámenie výsledkov
    18/03/2022
  • Odhad zverejnenia
    29/04/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Neaktívne
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
CONSELL COMARCAL DEL TARRAGONÈS
Miesto plnenia
NUTS code: ES514 Tarragona
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES514 Tarragona
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
55523100 Školské stravovanie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,645,002.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Konanie je ukončené
Referenčné číslo ponuky
0072
Opis

Servicio de comedor para las escuelas:
-Guillem de Claramunt de la Secuita
-Ventura Gassol del Morell
Este servicio lleva implicito el suministro de comida, atención de los niños, gestión de cobros, realización de actividades en el tiempo de ocio...

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Not applicable
Odhadovaná hodnota
1,645,002.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Konanie je ukončené
Udelenie zákazky
Konanie je ukončené
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.