Publications Office of the EU
Inchirierea de echipamente de prevenire a eruptiilor si servicii aferente - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Inchirierea de echipamente de prevenire a eruptiilor si servicii aferente

  • Uverejnené
    29/10/2024
  • Lehota
    09/12/2024
  • Otváranie ponúk
    09/12/2024
  • Udelenie zákazky
    27/05/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
OMV PETROM S.A
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: RO321 Bucureşti
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
43121400 Zariadenia na zasahovanie do vrtov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
15,771,255.00 RON
Referenčné číslo ponuky
BOP_2024
Opis

Inchirierea de echipamente de prevenire a eruptiilor si servicii aferente In masura în care solicitarile de clarificari sau informatiile suplimentare au fost adresate în termenul prevazut în anuntul de participare, respectiv cel mai tarziu cu 19 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor, Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari sau informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit in anuntul de participare pentru depunerea ofertelor, conform prevederilor art. 160 din Legea nr. 98/2016. Autoritatea contractanta va raspunde doar la solicitarile de clarificari adresate de operatorii economici pana la termenul stabilit, conform prevederilor art. 27, alin. 3) din HG 395/2016.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.e-licitatie.ro
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.e-licitatie.ro
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
09/12/2024 14:00
Metóda zadávania zákazky
Pretul ofertei
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
15,771,255.00 RON
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: SC DOSCO PETROSERVICES ROMANIA SRL
Poštová adresa:
Mesto: Bucuresti
PSČ: 013714
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.