Publications Office of the EU
C05899 - Lagerhall Jørstadmoen - 101293 - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

C05899 - Lagerhall Jørstadmoen - 101293

  • Udelenie zákazky
    12/05/2025
  • Uverejnené
    27/02/2026
  • Lehota
    07/04/2026
  • Otváranie ponúk
    07/04/2026
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Forsvarsbygg
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: NO081 Oslo
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45000000 Stavebné práce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
80,000,000.00 NOK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
2025/7576
Opis

Ministerstvo obrany poverilo Nórsku agentúru pre obranné statky úlohou vybudovať novú skladovaciu halu s administratívnou budovou v meste Jørstadmoen. Nórska agentúra pre obranné statky požaduje verejné súťaže na výstavbu budov s technickými zariadeniami na tento účel. Táto verejná súťaž bola predtým uverejnená ako "Hospodárska súťaž - Zmluva C05899 Všeobecná zmluva", ale bola zrušená. Upozorňujeme, že samotné súťažné podklady sú k dispozícii len v nórčine.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://permalink.mercell.com/277980492.aspx
Ponuky sa môžu predkladať
https://permalink.mercell.com/277980492.aspx
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
07/04/2026 12:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Kritérium: Обществената поръчка се възлага въз основа на „икономически най-изгодната оферта“. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най-ниска цена“ по чл.70, ал. 2, т.1 от ЗОП
Typ: price
Opis: Обществената поръчка се възлага въз основа на „икономически най-изгодната оферта“. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най-ниска цена“ по чл.70, ал. 2, т.1 от ЗОП
Váha (percentá, presne):
Odhadovaná hodnota
80,000,000.00 NOK
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: АВТОМАГИСТРАЛИ - ЧЕРНО МОРЕ АД
Poštová adresa:
Mesto: гр. Шумен
PSČ: 9700
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.