Publications Office of the EU
Česká republika-Praha: Stavebné práce na stavbe domov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česká republika-Praha: Stavebné práce na stavbe domov

  • Oznámenie výsledkov
    13/02/2014
  • Uverejnené
    04/06/2014
  • Lehota
    19/06/2014
  • Zrušené
    17/07/2014
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Zrušené
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s.
Miesto plnenia
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45211100 Stavebné práce na stavbe domov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
16,500,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Konanie je ukončené
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Předmětem veřejné zakázky je úprava nebytového prostoru v přízemí a suterénu budovy pro potřeby pobočky městské knihovny a kulturního centra spočívající v rekonstrukci vnitřních prostor, dále stavba nového anglického dvorku jako druhého vstupu do suterénu budovy, dodávka a montáž ohrady na nádoby na odpad, sadové úpravy v okolí objektu.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Tender Solution s.r.o.
Vnútroštátne registračné číslo: 26507536
Poštová adresa: náměstí Kinských 741/6
Mesto: Praha 5
PSČ: 150 00
Krajina: CZE
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
19/06/2014 11:00
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
16,500,000.00 CZK
Konečná hodnota zákazky
Konanie je ukončené
Udelenie zákazky
Konanie je ukončené
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.