Publications Office of the EU
„Rozšírenie kanalizačnej siete pre odpadové vody z domácností vo flámskom meste a obciach patriacich Chitoveni a Prisacani, župa Botosani“ - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

„Rozšírenie kanalizačnej siete pre odpadové vody z domácností vo flámskom meste a obciach patriacich Chitoveni a Prisacani, župa Botosani“

  • Uverejnené
    05/04/2024
  • Lehota
    16/05/2024
  • Otváranie ponúk
    16/05/2024
  • Udelenie zákazky
    06/06/2024
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
ORASUL FLAMANZI
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: RO212 Botoşani
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45232400 Stavebné práce na stavbe kanalizácie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
37,480,347.79 RON
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
37,441,596.00 RON
Referenčné číslo ponuky
9/2024
Opis

Na dosiahnutie cieľa „Rozšírenie kanalizačnej siete pre odpadové vody z domácností vo flámskom meste a v obciach Chitoveni a Prisacani v župe Botosani“ sa navrhuje zriadiť kanalizačnú sieť z PVC rúr a prefabrikovaných železobetónových krbov. Navrhovaná kanalizačná sieť bude mať tieto vlastnosti: - hlavné a sekundárne kanalizačné potrubia - čerpacie stanice odpadových vôd - vypúšťacie potrubia súvisiace s čerpacími stanicami Popis prác je k dispozícii v technickom projekte v rámci súťažných podkladov. Odhadovaná hodnota zákazky, ktorá sa má zadať, nezahŕňa sumu rôznych a nepredvídaných výdavkov uvedených v rozpočte projektu (všeobecný odhad), ku ktorým možno v závislosti od potrieb získať prístup zmenou zákazky za podmienok stanovených v článku 221 zákona č. 98/2016 o verejnom obstarávaní. Trvanie realizácie prác : 24 kalendárnych mesiacov; Pozornosť: Verejný obstarávateľ odpovie jasne a úplne na všetky žiadosti o objasnenie v súlade s povinnosťou stanovenou v článku 161 zákona č. 98/2016 zmeneného mimoriadnym nariadením vlády č. 45/2018, a to 18 dní pred uplynutím lehoty na predkladanie ponúk. Počet dní, do ktorých je možné požiadať o objasnenie pred konečným termínom na predloženie ponúk/záujemcov: Dvanásť dní. Odhadovaná celková hodnota: odhadovaná hodnota bez DPH (len v číslach): 37 480 347,79 lei bez DPH Mena: RON rozdelené takto: Kapitola 4. Základné investičné náklady: 37 189 071,99 RON bez DPH Kapitola 5.1 Organizácia staveniska: Odhadovaná hodnota zákazky, ktorá sa má zadať, nezahŕňa sumu rôznych a nepredvídaných výdavkov uvedených v rozpočte projektu (všeobecný odhad), ku ktorým možno v prípade potreby získať prístup zmenou zákazky za podmienok stanovených v článku 221 zákona č. 98/2016 o verejnom obstarávaní.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.e-licitatie.ro
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.e-licitatie.ro
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
16/05/2024 14:00
Metóda zadávania zákazky
Experiența expert cheie 2: Șef de șantier Inginer specialitatea construcții (P3)
Odhadovaná hodnota
37,480,347.79 RON
Konečná hodnota zákazky
37,441,596.00 RON
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: DIMEX-2000 COMPANY
Poštová adresa:
Mesto: Rebra
PSČ: 427240
Krajina:
Oficiálny názov: CORNELL'S FLOOR S.R.L.
Poštová adresa:
Mesto: Ranghilesti
PSČ: 717352
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.