Publications Office of the EU
Francúzsko-Grenoble: Preventívna údržba - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Francúzsko-Grenoble: Preventívna údržba

  • Uverejnené
    09/02/2016
  • Lehota
    18/03/2016
  • Udelenie zákazky
    07/06/2016
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Conseil général de l'Isère
Miesto plnenia
NUTS code: FRK24 Isère
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRK24 Isère
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
50324200 Preventívna údržba
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
312,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
115,340.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
F16DIM-LDG01
Opis

Prestations de maintenance de l'ensemble des lots multi techniques ci-dessous:
chauffage — climatisation et plomberie
courants forts — courants faibles — protection et détection incendie.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Département de l'Isère
Poštová adresa: Direction des finances et du juridique, service de la commande publique, bureau: A106, 7 rue Fantin Latour, BP 1096
Mesto: Grenoble Cedex 1
PSČ: 38022
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Kód CPV
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
312,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
115,340.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Dalkia Centre Est
Poštová adresa: 2-4 avenue des Canuts
Mesto: Vaulx-en-Velin
PSČ: 69120
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.