Publications Office of the EU
Verejné obstarávanie na zemný plyn 2027/2028/2029 Mesto Isselburg - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Verejné obstarávanie na zemný plyn 2027/2028/2029 Mesto Isselburg

  • Uverejnené
    04/06/2026
  • Lehota
    06/07/2026
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Stadt Isselburg, vertreten durch KUBUS Kommunalberatung und Service GmbH
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEA34 Borken
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
09123000 Zemný plyn
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
2026DR000015
Opis

Dodávka zemného plynu pre akceptačné miesta mesta Isselburg, dodacia lehota: 01.01.2027 – 01.01.2030, množstvo dodávky: 1. pre rok dodania 2027 približne 2 363,000 kWh, 2. pre rok dodania 2028 približne 2 361,000 kWh, 3. pre rok dodania 2029 približne 2 355,000 kWh.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/supplier/external/deeplink/subproject/00e2fe72-35be-4ea1-9ef2-aabadb8899b0
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/supplier/external/deeplink/subproject/00e2fe72-35be-4ea1-9ef2-aabadb8899b0
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Preis
Odhadovaná hodnota
1.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.