Publications Office of the EU
Dodávka aktívneho uhoľného prášku potrebného na čistenie v ETAP Ter, ETAP Llobregat a ETAP Terrassa - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Dodávka aktívneho uhoľného prášku potrebného na čistenie v ETAP Ter, ETAP Llobregat a ETAP Terrassa

  • Uverejnené
    25/03/2026
  • Lehota
    28/04/2026
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES511 Barcelona
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
24954000 Aktívne uhlie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
3
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Dodávka aktívneho uhoľného prášku potrebného na čistenie v ETAP Ter, ETAP Llobregat a ETAP Terrassa. Časti: Časť 1: ETAP Ter s rozpočtom 500 000 EUR (bez DPH) Časť 2: ETAP Llobregat s rozpočtom 500 000 EUR (bez DPH) Časť 3: ETAP Terrassa s rozpočtom 550 000 EUR (bez DPH)

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://contractaciopublica.cat/ca/perfils-contractant/detall/45441541
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: povolený
https://contractaciopublica.cat/ca/perfils-contractant/detall/45441541
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.