Publications Office of the EU
Litva-Vilnius: Výskum a vývoj a súvisiace poradenské služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litva-Vilnius: Výskum a vývoj a súvisiace poradenské služby

  • Uverejnené
    20/10/2020
  • Lehota
    16/11/2020
  • Otváranie ponúk
    16/11/2020
  • Udelenie zákazky
    26/04/2021
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija
Miesto plnenia
NUTS code: LT Lietuva
Sídlo kupujúceho
NUTS code: LT Lietuva
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
73000000 Výskum a vývoj a súvisiace poradenské služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
45,454.55 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
45,123.45 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Transporto priemonių taršos realiomis važiavimo sąlygomis nuotolinės stebėsenos pilotinio (bandomojo) projekto įgyvendinimo paslaugos.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija
Vnútroštátne registračné číslo: 188602370
Poštová adresa: A. Jakšto g. 4
Mesto: Vilnius
Kód NUTS: LT
PSČ: LT-01105
Krajina: LTU
Kontaktná osoba: Domantas Bajorinas
Hlavná adresa: http://www.am.lt
Elektronicky:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=544703&B=PPO
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
16/11/2020 10:45
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
45,454.55 EUR
Konečná hodnota zákazky
45,123.45 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: UAB „Fima“
Poštová adresa:
Mesto: Vilnius
PSČ:
Krajina: LTU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.