Publications Office of the EU
Consultation Marché de maitrise d'œuvre suite au concours EUROPAN 16 - Construction de 33 logements dont 21 logements collectifs et 12 logements individuels - Les Chapelles, 1 rue des Chenevières, Aulnat - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Consultation Marché de maitrise d'œuvre suite au concours EUROPAN 16 - Construction de 33 logements dont 21 logements collectifs et 12 logements individuels - Les Chapelles, 1 rue des Chenevières, Aulnat

  • Oznámenie výsledkov
    25/04/2025
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Neaktívne
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
assemblia
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71000000 Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
380,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Konanie je ukončené
Referenčné číslo ponuky
25MO06
Opis

Marché de maitrise d'œuvre suite au concours EUROPAN 16 - Construction de 33 logements dont 21 logements collectifs et 12 logements individuels - Les Chapelles, 1 rue des Chenevières, Aulnat. Consultation restreinte aux lauréats du Concours Europan16

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Nie je k dispozícii
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Nie je k dispozícii
Odhadovaná hodnota
380,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Konanie je ukončené
Udelenie zákazky
Konanie je ukončené
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.