Publications Office of the EU
Taliansko-Rím: Bankové služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Taliansko-Rím: Bankové služby

  • Uverejnené
    21/12/2020
  • Lehota
    01/02/2021
  • Otváranie ponúk
    02/02/2021
  • Udelenie zákazky
    17/11/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
ATAC S.P.A. AZIENDA PER LA MOBILITÀ
Miesto plnenia
NUTS code: ITI43 Roma
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ITI43 Roma
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
66110000 Bankové služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
4,149,319.15 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
3,421,014.50 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Procedura Aperta, ai sensi dell’art. 3, comma 1, lett sss), dell’art.60 e dell’art. 122 del D.Lgs 50/16, per l’affidamento dell’appalto, rientrante nell’ambito dei settori speciali, relativo ad un Servizio di Pagamento elettronico unico ed integrato (di seguito Servizio di Pagamento o Payment Service) in grado di gestire i pagamenti relativi alle transazioni EMV Transit, a quelle delle Macchine Emettitrici di Biglietti (MEB), a quelle effettuate nelle biglietterie, a quelle relative alla verifica dei Titoli di viaggio e a quelle dell’e-commerce, da esperire con il sistema dell’e-procurement

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Atac SpA Azienda per la mobilità
Poštová adresa: via Prenestina 45
Mesto: Roma
Kód NUTS: ITI43
Krajina: ITA
Kontaktná osoba: Stefania Paoletti
Hlavná adresa: http://www.atac.roma.it/
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
02/02/2021 10:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
4,149,319.15 EUR
Konečná hodnota zákazky
3,421,014.50 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: SIA S.p.A
Poštová adresa: VIA PRENESTINA, 45
Mesto: Milano (MI)
PSČ: 20136
Krajina: ITA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.