Publications Office of the EU
Taliansko-Cueno: Rôzne lekárske zariadenia a výrobky - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Taliansko-Cueno: Rôzne lekárske zariadenia a výrobky

  • Uverejnené
    14/11/2017
  • Lehota
    15/12/2017
  • Otváranie ponúk
    19/12/2017
  • Udelenie zákazky
    28/12/2017
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
ASL CN1
Miesto plnenia
NUTS code: ITC16 Cuneo
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ITC16 Cuneo
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,596,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
14,252,000.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
6898282
Opis

Fornitura, tramite accordo quadro, di dispositivi per stomia, urostomia e cateteri vescicali per autocateterismo di cui all’elenco 2 del D.M. 332/1999 occorrenti ai pazienti dell’ASL CN 1.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: ASL CN1
Poštová adresa: Via Carlo Boggio 12
Mesto: Cuneo
Kód NUTS: ITC16
PSČ: 12100
Krajina: ITA
Kontaktná osoba: dott.ssa Laura Carignano
Hlavná adresa: www.aslcn1.it
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s several hospodárskymi subjektmi
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
19/12/2017 10:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.