Publications Office of the EU
Zabezpečenie zimnej humanitárnej činnosti Troja – zimné obdobia 2025/2026 a 2026/2027“ - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Zabezpečenie zimnej humanitárnej činnosti Troja – zimné obdobia 2025/2026 a 2026/2027“

  • Uverejnené
    18/09/2025
  • Lehota
    20/10/2025
  • Otváranie ponúk
    20/10/2025
  • Udelenie zákazky
    25/11/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Centrum sociálních služeb Praha
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
50000000 Opravárske a údržbárske služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
20,000,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
19,488,668.00 CZK
Referenčné číslo ponuky
13a
Opis

Nadobudnutie záležitostí pozostávajúcich z komplexného poskytnutia zimnej humanitárnej pomoci zo strany /ZHO/ Troja na zimné obdobia 2025/2026 a 2026/2027 na parcele č. 440/3 k.ú Troja, čas a rozsah dohodnutý v zmluve. Poskytovanie OCHÚ Troja na jednu zimnú sezónu zahŕňa najmä tieto záležitosti: i. zabezpečenie prenájmu priestorových systémov – kontajnerov a priľahlého mobilného vybavenia prístrešku Troja, inštalácia, odinštalovanie po skončení zimnej sezóny ii. zabezpečenie prepravy priestorových systémov – kontajnerov a priľahlého mobilného vybavenia prístrešku Troja na miesto nakládky a vykládky a z neho v danej zimnej sezóne iii. zabezpečenie správy vybudovaného prístrešku Troja a poskytovanie technickej podpory počas danej zimnej sezóny iv. koordinácia všetkých dodávateľov pri zabezpečovaní všetkých uvedených záležitostí s cieľom riadne a včas vybudovať prístrešok Troja, zabezpečiť jeho riadnu a bezpečnú prevádzku pre osoby v núdzi, následná deinštalácia prístrešku Troja, evakuácia, čistenie pozemku č. 440/3 kú ú. Troy a jeho protokolový prenos riaditeľovi.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://tenderarena.cz/profily/csspraha
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://tenderarena.cz/profily/csspraha
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
20/10/2025 10:00
Metóda zadávania zákazky
nabídková cena
Odhadovaná hodnota
20,000,000.00 CZK
Konečná hodnota zákazky
19,488,668.00 CZK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: New Genic Energy s.r.o.
Poštová adresa:
Mesto: Praha - Malá Strana
PSČ: 11800
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.