Publications Office of the EU
Španielsko-Madrid: Elektrická energia - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Madrid: Elektrická energia

  • Uverejnené
    17/03/2020
  • Lehota
    09/06/2020
  • Udelenie zákazky
    10/08/2020
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Gerencia Umivale, Mútua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Miesto plnenia
NUTS code: ESZ Extra-Regio NUTS 1
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES300 Madrid
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
09310000 Elektrická energia
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
869,182.68 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
434,591.34 EUR
Referenčné číslo ponuky
SUM-20-071-SSGG
Opis

Suministro eléctrico para los centros Umivale.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Gerencia Umivale Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Vnútroštátne registračné číslo: G96236443
Poštová adresa: C/ del Poeta Joan Maragall, 31
Mesto: Madrid
Kód NUTS: ES300
PSČ: 28020
Krajina: ESP
Kontaktná osoba: Gerencia Umivale Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Hlavná adresa: https://umivale.es/conocenos/licitaciones
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
869,182.68 EUR
Konečná hodnota zákazky
434,591.34 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Ninobe Servicios Energéticos, S. L. U.
Poštová adresa: Ronda Narcís Monturiol, 6, oficina 103 B
Mesto: Paterna
PSČ: 46980
Krajina: ESP
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.