Publications Office of the EU
Taliansko-Rím: Prístroje na rozbory - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Taliansko-Rím: Prístroje na rozbory

  • Uverejnené
    21/06/2023
  • Lehota
    25/07/2023
  • Otváranie ponúk
    26/07/2023
  • Udelenie zákazky
    21/12/2023
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
ISPRA - Istituto Superiore per la Protezione e la Ricerca Ambientale
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: IT Italia
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
38432000 Prístroje na rozbory
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
737,704.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
733,473.84 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
3
Referenčné číslo ponuky
03/23/PA AGP GAR
Opis

Verejná súťaž presahujúca prahovú hodnotu Spoločenstva na udelenie vedeckého vybavenia laboratóriám Národného centra pre národnú sieť laboratórií ISPRA v rámci projektu NRRP „EMBRC-UP“ rozdeleného do 3 častí – CIG Lotti: 1) 9881542A6A
] 2) 98862664CA 3) 9886319088
Belgicko/

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_ispra
Mesto: Roma
Kód NUTS: ITI43
Krajina: ITA
Hlavná adresa: http://www.isprambiente.gov.it
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
26/07/2023 12:00
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.