Publications Office of the EU
Dodávka materiálov na intervenčnú kardiologickú liečbu - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Dodávka materiálov na intervenčnú kardiologickú liečbu

  • Uverejnené
    20/03/2026
  • Lehota
    10/04/2026
  • Otváranie ponúk
    10/04/2026
  • Udelenie zákazky
    04/05/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,875,500.00 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,976,940.00 PLN
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
31/ZP/2026
Opis

Dodávky materiálov na intervenčné kardiologické ošetrenia v súlade s CVT a prílohou 1 k CVT - rozdelené do 2 balení

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://ezamowienia.gov.pl/
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://ezamowienia.gov.pl/
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
10/04/2026 09:00
Kód CPV
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.