Publications Office of the EU
Acquisizione di dieci unita' di condizionamento (CRAH) con sostegni antisismici per il raffrescamento del Data Center Sogei - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Acquisizione di dieci unita' di condizionamento (CRAH) con sostegni antisismici per il raffrescamento del Data Center Sogei

  • Uverejnené
    28/07/2026
  • Lehota
    05/08/2026
  • Otváranie ponúk
    06/08/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Consip S.p.A.
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ITI43 Roma
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
42943400 Cirkulátory na chladenie a cirkulátory na chladenie/ohrev
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
663,700.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
ID 2998
Opis

Gara a procedura aperta per l’acquisizione di dieci unità di condizionamento (CRAH) con sostegni antisismici per il raffrescamento del Data Center Sogei

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.acquistinretepa.it/
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.acquistinretepa.it/
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
06/08/2026 15:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: price
Opis:
Váha (percentá, presne):
Odhadovaná hodnota
663,700.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.