Publications Office of the EU
Poľsko-Varšava: Služby na ochranu pred prírodnými rizikami a nebezpečenstvami - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Varšava: Služby na ochranu pred prírodnými rizikami a nebezpečenstvami

  • Uverejnené
    05/06/2019
  • Lehota
    17/07/2019
  • Udelenie zákazky
    09/09/2019
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Szczecinie
Miesto plnenia
NUTS code: PL42 Zachodniopomorskie
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90721800 Služby na ochranu pred prírodnými rizikami a nebezpečenstvami
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
346,678.97 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
880,174.50 PLN
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
5
Referenčné číslo ponuky
SZ.ROZ.281.153.2019
Opis

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług zwanych dalej pracami utrzymaniowymi, związanych z utrzymaniem w należytym stanie technicznym koryt cieków naturalnych i kanałów oraz zlokalizowanych na nich budowli regulacyjnych i urządzeń wodnych stanowiących urządzenia melioracji wodnych podstawowych w celu zapewnienia:
– ochrony przed powodzią,
– spływu lodu oraz przeciwdziałania powstawaniu niekorzystnych zjawisk lodowych,
– warunków korzystania z wód w tym utrzymywania zwierciadła wody na poziomie umożliwiającym funkcjonowanie urządzeń wodnych,
– działania urządzeń wodnych, w szczególności ich odpowiedniego stanu technicznego i funkcjonalnego.
Zamówienie obejmuje ponadto sprawowanie nadzoru przyrodniczego, który wykonawca zapewni przez cały okres realizacji prac, na wszystkich obiektach objętych zamówieniem.
Szczegółowy opis i zakres prac określają załączniki do SIWZ.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Szczecinie
Vnútroštátne registračné číslo: 368302575
Poštová adresa: ul. Grzybowska 80/82
Mesto: Warszawa
Kód NUTS: PL424
PSČ: 00-844
Krajina: POL
Kontaktná osoba: Violetta Winkel
Hlavná adresa: www.wody.gov.pl
Elektronicky:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.