Publications Office of the EU
Francúzsko-Štrasburg: Služby na odstraňovanie grafiti - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Štrasburg: Služby na odstraňovanie grafiti

  • Uverejnené
    29/11/2016
  • Lehota
    05/01/2017
  • Otváranie ponúk
    06/01/2017
  • Udelenie zákazky
    13/02/2017
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Université de Strasbourg
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRF Grand Est
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90690000 Služby na odstraňovanie grafiti
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
180,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
DCI 2016 206
Opis

L'accord-cadre couvre des besoins en enlèvement de graffitis et d'affiches sur certains campus universitaires de l'université de Strasbourg.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Université de Strasbourg
Poštová adresa: 18 rue Goethe
Mesto: Strasbourg
Kód NUTS: FR42
PSČ: 67081
Krajina: FRA
Hlavná adresa: http://www.unistra.fr
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
06/01/2017 09:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
180,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Haute technologie plastique
Poštová adresa: 20 rue Berthe Morisot
Mesto: Herblay
PSČ: 95220
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.