Publications Office of the EU
Španielsko-Pamplona: Služby v oblasti technického skúšania, technickej analýzy a technického poradenstva - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Pamplona: Služby v oblasti technického skúšania, technickej analýzy a technického poradenstva

  • Uverejnené
    22/06/2023
  • Lehota
    31/07/2023
  • Otváranie ponúk
    01/08/2023
  • Udelenie zákazky
    24/10/2023
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
CONSORCIO PARA EL TRATAMIENTO DE RESIDUOS URBANOS DE NAVARRA
Miesto plnenia
NUTS code: ES220 Navarra
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES220 Navarra
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71600000 Služby v oblasti technického skúšania, technickej analýzy a technického poradenstva
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,031,850.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
567,865.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
CR 02/2023
Opis

Caracterización de residuos procedentes de las diferentes fracciones recogidas en las Entidades pertenecientes al Consorcio para el tratamiento de residuos urbanos de Navarra

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: CONSORCIO PARA EL TRATAMIENTO DE RESIDUOS URBANOS DE NAVARRA
Vnútroštátne registračné číslo: S3100017G
Poštová adresa: AVENIDA BARAÑAIN, 22 BAJO
Mesto: PAMPLONA
Kód NUTS: ES220
PSČ: 31008
Krajina: ESP
Hlavná adresa: www.nilsa.com
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
01/08/2023 10:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.