Publications Office of the EU
Španielsko-Avilés: Služby sociálnej pomoci a súvisiace služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Španielsko-Avilés: Služby sociálnej pomoci a súvisiace služby

  • Uverejnené
    02/06/2023
  • Lehota
    12/06/2023
  • Otváranie ponúk
    19/06/2023
  • Udelenie zákazky
    19/09/2023
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Ayuntamiento de Avilés
Miesto plnenia
NUTS code: ES120 Asturias
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES120 Asturias
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
85300000 Služby sociálnej pomoci a súvisiace služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,164,231.61 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
983,689.27 EUR
Referenčné číslo ponuky
AYT/4851/2023
Opis

Ejecución de un programa combinado de actividades, que
detecten y den respuesta a las personas sin hogar y en situación de exclusión residencial, que
cubra necesidades de alojamiento, manutención, información y orientación, con el objetivo último
de promover autonomía e incorporación social en el entorno comunitario, desde un modelo integral
de intervención centrado en la persona, con el alcance previsto en la cláusula I del Pliego de
Prescripciones Técnicas.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Ayuntamiento de Avilés
Vnútroštátne registračné číslo: P3300400C
Mesto: Avilés
Kód NUTS: ES120
PSČ: 33402
Krajina: ESP
Kontaktná osoba: Laura Herrero
Hlavná adresa: https://sedeelectronica.aviles.es/PerfilContratante
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
19/06/2023 09:30
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,164,231.61 EUR
Konečná hodnota zákazky
983,689.27 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: GRUPO 5 ACCIÓN Y GESTIÓN SOCIAL, S.A.U.
Poštová adresa: Calle Juan Esplandiú nº 11, planta 11
Mesto: Madrid
PSČ: 28007
Krajina: ESP
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.