Publications Office of the EU
Nadobudnutie služieb pre rozvoj animačných a rodinných podporných aktivít (AAAF) pre detské záhrady obce - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Nadobudnutie služieb pre rozvoj animačných a rodinných podporných aktivít (AAAF) pre detské záhrady obce

  • Uverejnené
    05/06/2024
  • Lehota
    04/07/2024
  • Otváranie ponúk
    05/07/2024
  • Udelenie zákazky
    23/09/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Município de Gondomar
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PT11A Área Metropolitana do Porto
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
80110000 Poskytovanie predškolskej výchovy
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
543,477.76 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
489,139.34 EUR
Referenčné číslo ponuky
Aquisição de serviços para o desenvolvimento de Atividades de Animação e Apoio à Família (AAAF) para os Jardins de Infância do Município
Opis

Nadobudnutie služieb pre rozvoj animačných a rodinných podporných aktivít (AAAF) pre detské záhrady obce

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://community.vortal.biz/
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://community.vortal.biz/
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
05/07/2024 10:15
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: price
Opis: Monofator
Váha (percentá, presne):
Odhadovaná hodnota
543,477.76 EUR
Konečná hodnota zákazky
489,139.34 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: FORMINHO LDA
Poštová adresa:
Mesto: Braga
PSČ: 4700-143
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.