Publications Office of the EU
Česko-Brno: Motorové vozidlá - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Česko-Brno: Motorové vozidlá

  • Uverejnené
    07/06/2019
  • Lehota
    11/07/2019
  • Otváranie ponúk
    11/07/2019
  • Udelenie zákazky
    05/08/2019
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Ústavní soud
Miesto plnenia
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Sídlo kupujúceho
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34100000 Motorové vozidlá
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
537,100.00 CZK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
535,227.00 CZK
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Dodávka automobilu střední třídy

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://nen.nipez.cz/profil/ustavnisoud
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
11/07/2019 13:15
Miesto plnenia
Kód CPV

34100000 - Motorové vozidlá

34110000 - Osobné automobily

Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
537,100.00 CZK
Konečná hodnota zákazky
535,227.00 CZK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Agrotec, a.s.
Poštová adresa:
Mesto: Hustopeče
PSČ:
Krajina: CZE
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.