Publications Office of the EU
Cyprus-Nikózia: Liečivá pre nervový systém - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cyprus-Nikózia: Liečivá pre nervový systém

  • Uverejnené
    18/05/2021
  • Lehota
    17/06/2021
  • Otváranie ponúk
    17/06/2021
  • Udelenie zákazky
    06/08/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Υπουργείο Υγείας
Miesto plnenia
NUTS code: CY000 Κύπρος
Sídlo kupujúceho
NUTS code: CY Κύπρος (Kýpros)
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33661000 Liečivá pre nervový systém
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
636,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
610,800.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Φ.Υ.Υ.13.25.02.10.87 αρ.διαγ. 47/2021
Opis

Προμήθεια σκευάσματος cannabidiol

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Υπουργείο Υγείας
Vnútroštátne registračné číslo: 1357
Poštová adresa: Προδρόμου 1 και Χείλωνος 17
Mesto: Λευκωσία
Kód NUTS: CY
PSČ: 1448
Krajina: CYP
Kontaktná osoba: Χριστιάνα Καλλικά
Hlavná adresa: https://www.eprocurement.gov.cy/epps/cft/prepareViewCfTWS.do?resourceId=4760621
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
17/06/2021 13:30
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
636,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
610,800.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: M.A. PHARMACEUTICALS TRADING LTD
Poštová adresa: 28ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ, ΚΑΝΙΚΑ CENTER B, ΔΙΑΜ. 704
Mesto: ΛΕΜΕΣΟΣ
PSČ: 3105
Krajina: CYP
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.