Publications Office of the EU
Bekanntmachung vergebener Auftrag: Kita Tappenbeck - Architektur- u. Freianlagenplanung - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bekanntmachung vergebener Auftrag: Kita Tappenbeck - Architektur- u. Freianlagenplanung

  • Uverejnené
    21/05/2024
  • Lehota
    17/06/2024
  • Udelenie zákazky
    16/12/2024
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Samtgemeinde Boldecker Land
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE914 Gifhorn
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71221000 Architektonické služby pre budovy
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
341,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
-1.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
2416-1
Opis

Die Samtgemeinde Boldecker Land plant den Neubau einer Kita in Tappenbeck. Dazu sind die Leistungen der Objektplanung Gebäude/Innenräume gemäß § 34 HOAI, Leistungsphasen 1 bis 9, sowie Besondere Leistungen gem. Anlage 10 und Leistungen der Objektplanung Freianlagen gemäß § 39 HOAI, Leistungsphasen 1 bis 9, sowie Besondere Leistungen gem. Anlagen 11 zu erbringen.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y4VHNCN
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y4VHNCN
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Projekteinschätzung und Herangehensweise
Odhadovaná hodnota
341,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
-1.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Die Planschmiede 2KS GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Hankensbüttel
PSČ: 29386
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.