Publications Office of the EU
Holandsko-Haag: Opravy a údržba výťahov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Holandsko-Haag: Opravy a údržba výťahov

  • Uverejnené
    27/03/2018
  • Lehota
    07/05/2018
  • Otváranie ponúk
    08/05/2018
  • Udelenie zákazky
    01/08/2018
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Rijksvastgoedbedrijf
Miesto plnenia
NUTS code: NL Nederland
Sídlo kupujúceho
NUTS code: NL Nederland
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
50750000 Opravy a údržba výťahov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
323,349.91 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
5
Referenčné číslo ponuky
473284
Opis

Het doel van deze aanbesteding is om door middel van een openbare Europese aanbestedingsprocedure maximaal 5 serviceovereenkomsten (1 per perceel) af te sluiten voor de inspectie, keuring, preventief- en correctief onderhoud aan liften van het Ministerie van defensie.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Rijksvastgoedbedrijf
Vnútroštátne registračné číslo: 552550970
Poštová adresa: Korte Voorhout 7
Mesto: Den Haag
Kód NUTS: NL
PSČ: 2511 CW
Krajina: NLD
Kontaktná osoba: Tonny van Wijk
Hlavná adresa: http://www.rijksvastgoedbedrijf.nl
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/60d3a48648ebc0fdae8f6ffe3a16cbfa
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
08/05/2018 10:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.