Publications Office of the EU
Poľsko-Runowo Krajeńskie: Lesnícke služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Runowo Krajeńskie: Lesnícke služby

  • Uverejnené
    14/02/2018
  • Lehota
    28/02/2018
  • Otváranie ponúk
    28/02/2018
  • Udelenie zákazky
    19/03/2018
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Runowo
Miesto plnenia
NUTS code: PL61 Kujawsko-Pomorskie
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL61 Kujawsko-Pomorskie
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
77200000 Lesnícke služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
917,600.00 PLN
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
3
Referenčné číslo ponuky
S.270.1.1.2018
Opis

Przedmiotem zamówienia są usługi leśne zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28.9.1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2017 r., poz. 788 z późn. zm. – dalej: „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli lasu dotyczące:
— melioracji agrotechnicznych polegających na:
• wywozie karp wyrwanych i naderwanych oraz układanie ich w stosy niewymiarowe przy zastosowaniu maszyn i urządzeń przystosowanych do tego typu czynności;
• rozdrobnieniu pozostałości pozrębowych przy użyciu rozdrabniaczy (mulczerów) lub ich usunięcie z powierzchni przeznaczonej do odnowienia, zgarniając i składając je w pryzmy;
— jesiennego przygotowania gleby pod odnowienia polegającego na wykonaniu orek. Orki należy wykonać poprzez wyoranie bruzd w formie pasów pługiem leśnym.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Runowo
Poštová adresa: Runowo Krajeńskie 55
Mesto: Runowo Krajeńskie
Kód NUTS: PL61
PSČ: 89-421
Krajina: POL
Kontaktná osoba: Ludmiła Gawron
Hlavná adresa: www.runowo.torun.lasy.gov.pl
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
28/02/2018 09:30
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.