Publications Office of the EU
Nemecko-Garching: Lasery - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Garching: Lasery

  • Udelenie zákazky
    20/12/2016
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Technical University of Munich, Walter Schottky Institut
Miesto plnenia
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
38636100 Lasery
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
235,000.00
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
279,650.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
396496-2016
Opis

Das neue Lasersystem soll bestehen aus: einem vollautomatischen Titan Saphir Oszillator der vollautomatisch im Wellenlängenbereich 730nm-1 000nm durchstimmbar ist, gekoppelt an einen Frequenzverdoppler/ verdreifacher um den Wellenlängenbereich 350nm-750nm zu erschließen sowie an einen Optischen Parametrischen Oszillator (OPO) um Laserpulse mit 500-700nm Wellenlänge (Signal) und 960nm-2 500nm (Idler) zu erzeugen. Als Teil des durchstimmbaren VIS-IR Lasersystems soll ein zusätzlicher dauerstrich (CW) Pumplaser, von hier an CW-Pumplaser genannt, bereitgestellt werden um ein bereits im Labor bestehendes Lasersystem für ultrakurze Pulse (Spectra Physics: Tsunami 3980-L35) zu pumpen.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
235,000.00
Konečná hodnota zákazky
279,650.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Newport Spectra-Physics GmbH
Poštová adresa: Guerickeweg 7
Mesto: Darmstadt
PSČ: 64291
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.