Publications Office of the EU
Rumunsko-Târgu Mureș: Nástroje operačnej sály - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Târgu Mureș: Nástroje operačnej sály

  • Uverejnené
    08/04/2022
  • Lehota
    06/05/2022
  • Otváranie ponúk
    06/05/2022
  • Udelenie zákazky
    24/05/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures
Miesto plnenia
NUTS code: RO125 Mureş
Sídlo kupujúceho
NUTS code: RO125 Mureş
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33162200 Nástroje operačnej sály
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
5,066,100.00 RON
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
4,999,968.00 RON
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
4323209/2022/8751/04.04.2022
Opis

Acord cadru de furnizare Filme pentru radiologii.
AC va raspunde la clarificari in a 10-a zi dinainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 20 zile.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures
Vnútroštátne registračné číslo: 4323209
Poštová adresa: Strada: Marinescu Gheorghe, nr. 50, Sector: -, Judet: Mures
Mesto: Targu Mures
Kód NUTS: RO125
PSČ: 540136
Krajina: ROU
Kontaktná osoba: Achim Simona
Hlavná adresa: www.spitalmures.ro
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s several hospodárskymi subjektmi
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
06/05/2022 15:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.