Publications Office of the EU
Bulharsko-Sofia: Stavebné práce pre plynovody - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Sofia: Stavebné práce pre plynovody

  • Uverejnené
    24/02/2020
  • Lehota
    25/03/2020
  • Otváranie ponúk
    26/03/2020
  • Udelenie zákazky
    11/02/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Представляващ Булгартрансгаз ЕАД - Изпълнителен директор
Miesto plnenia
NUTS code: BG321 Велико Търново
Sídlo kupujúceho
NUTS code: BG411 София (столица)
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45231220 Stavebné práce pre plynovody
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
15,155,154.61 BGN
Referenčné číslo ponuky
200-004
Opis

Предметът на поръчката включва изпълнение на следните основни дейности:
-Временно строителство-подготовка за строителство,мобилизация и демобилизация;
-Доставка на необходимите материали и оборудване,с изключение на тези доставяни от В-теля;
-Изготвяне на документация за имотите,засегнати при строителството,идентификация на собствениците или на ползвателите/арендаторите на земи,определяне размера на обезщетенията за унищожена или пропусната реколта от земи и/или нанесени щети по време на строителството,съгласно пазарни оценки,изготвени от лицензиран независим оценител съгласувани от В-теля) и провеждане на процедура по договаряне и изплащане на обезщетенията;
-Строително-монтажни работи (СМР);
-Провеждане на единични и комплексни изпитания;
-Съставяне на строителни книжа,изпълнителна и екзекутивна документации;
-Кадастрално заснемане на строежа и представяне на документация за нанасяне съгл.изискванията на ЗКИР;
-Дейности по приемане и въвеждане в експлоатация.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: „Булгартрансгаз“ ЕАД
Vnútroštátne registračné číslo: 175203478
Poštová adresa: ж.к. „Люлин 2“, бул. „Панчо Владигеров“ № 66
Mesto: София
Kód NUTS: BG411
PSČ: 1336
Krajina: BGR
Kontaktná osoba: Весела Тафраджийска
Hlavná adresa: www.bulgartransgaz.bg
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
26/03/2020 14:00
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
15,155,154.61 BGN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: ДЗЗД „Преносен газопровод — Свищов“
Poštová adresa: ул. „Дамяница“ № 3-5
Mesto: София
PSČ: 1619
Krajina: BGR

Oficiálny názov: „Главболгарстрой“ АД
Poštová adresa: ул. „Дамяница“ № 3-5
Mesto: София
PSČ: 1619
Krajina: BGR

Oficiálny názov: „Главболгарстрой Интернешънал“ АД
Poštová adresa: ул. „Дамяница“ № 3-5
Mesto: София
PSČ: 1619
Krajina: BGR

Oficiálny názov: ДЗЗД Преносен газопровод - Свищов
Poštová adresa: ул. Дамяница 3-5
Mesto: София
PSČ: 1619
Krajina: BGR

Oficiálny názov: Главболгарстрой Интернешънал АД
Poštová adresa: ул. Дамяница 3-5
Mesto: София
PSČ: 1619
Krajina: BGR

Oficiálny názov: Главболгарстрой АД
Poštová adresa: ул. Дамяница 3-5
Mesto: София
PSČ: 1619
Krajina: BGR
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.