Publications Office of the EU
Heizungsarbeiten_rl - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Heizungsarbeiten_rl

  • Uverejnené
    11/03/2025
  • Lehota
    24/03/2025
  • Otváranie ponúk
    24/03/2025
  • Udelenie zákazky
    06/06/2025
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Münchner Wohnen GmbH
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45000000 Stavebné práce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
0.01 EUR
Referenčné číslo ponuky
NE_0600_0001_45_2025_bau_rl
Opis

Heizungsarbeiten für Neufreimann BAYMU1(13)

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.meinauftrag.rib.de
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.meinauftrag.rib.de
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
24/03/2025 09:00
Metóda zadávania zákazky
Gesamtpreis des Angebots
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
0.01 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Weigerstorfer GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Freyung
PSČ: 94078
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.