Publications Office of the EU
(PU-11641/23) Mineraliniai milteliai ir bitumo priedas asfaltbetonio gamybai - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

(PU-11641/23) Mineraliniai milteliai ir bitumo priedas asfaltbetonio gamybai

  • Uverejnené
    15/12/2023
  • Lehota
    17/01/2024
  • Otváranie ponúk
    17/01/2024
  • Udelenie zákazky
    14/03/2024
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
AB „Kelių priežiūra“
Miesto plnenia
NUTS code: Nie je k dispozícii
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
44921210 Vápno v prášku
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
450,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
702346
Opis

Mineraliniai milteliai ir bitumo priedas asfaltbetonio gamybai

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=743522&B=
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=743522&B=
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
17/01/2024 09:45
Miesto plnenia
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.